508 313 258
  504 205 695

 

napis
 

O firmie Geodeta Wrocław

Usługi geodezyjne i kartograficzne Wrocław i okolice

J.Wyszyński & R.Kozak jest firmą świadczącą kompleksowe usługi geodezyjne.

Firma nasza posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, współpracujemy zarówno z dużymi przedsiębiorstwami wykonawczymi, projektowymi jak również z klientami prywatnymi, indywidualnymi. Działamy na terenie powiatu wrocławskiego i okolic a w przypadku większych inwestycji na terenie województwa Dolnośląskiego.

Pracujemy na sprzęcie renomowanych producentów LEICA i Spectra Precision EPOCH 25, który umożliwia nam pracę w każdych warunkach terenowych. Dzięki nowoczesnym i zaawansowanym instrumentom dokonujemy pomiaru metodą klasyczną i GPS.

Nasze doświadczenie oraz nowoczesny sprzęt jakim dysponujemy, gwarantuje fachową, rzetelną i szybką realizację zamówienia.

Współpracujemy z biurami projektowymi, deweloperami, wykonawcami inwestycji budowlanych oraz z firmą Republika Wnętrz Nieruchomości (www.republikanieruchomosci.pl), świadczącą usługi związane z rynkiem nieruchomości (deweloper, architektura wnętrz, nieruchomości).

Szeroki wachlarz świadczonych usług geodezyjnych pozwala nam na kompleksową obsługę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb Klienta. Naszą dewizą jest profesjonalizm i rzetelnośæ, staramy się aby świadczone przez nas usługi stały na najwyższym poziomie.

 

 

Geodezja J. Wyszyński & R. Kozak:

Jarosław Wyszyński, ul. Jagodzińska 45, 52-129 Wrocław
+48 504 205 695

Rafał Kozak, ul. Chmielna 58, 55-080 Kąty Wrocławskie
+48 508 313 258